X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
1396/05/03

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96-97

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های بزرگ کشور می باشد که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد دانشجویان بسیار زیادی را در خود جای داده است. دانشگاه پیام نور در هر سال دو بار صورت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور را انجام می دهد. ویزگی های خیلی خاصی که مختص خود این دانشگاه است سبب شده است داوطلبان زیادی به سمت این دانشگاه سوق پیدا کنند ویژگی هایی مانند:

1- میزان شهریه دانشگاه پیام نور پایین ترین میزان شهریه در بین همه دانشگاه ها می باشد.

2- اجباری نبودن حضور در کلاس ها در دانشگاه پیام نور که سبب می گردد افراد شاغل نیز به راحتی بتوانند در این دانشگاه تحصیل نمایند.

3- ثبت نام فراگیر پیام نور که فقط مختص این دانشگاه می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور دارای دو مرحله می باشد:

1- ثبت نام اینترنتی

2- ثبت نام حضوری

ثبت نام بدون آزمون اینترنتی دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد. ثبت نام بدون آزمون اینترنتی دانشگاه پیام نور 96-97 از طریق سایت sanjesh.org  صورت می پذیرد. داوطلبان عزیز برای ثبت نام ابتدا باید منتظر بمانند تا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور آغاز گردد با آغاز ثبت نام به سایت www.sanjesh.org مراجعه کرده و در منوهای سمت راست روی منوی سراسری کلیک نمایند.

تلگرام دانشگاه پیام نور

در این منو دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور جهت دانلود قرار می گیرد که عنوان دفترچه به اسم دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجوی صرفا" براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در سایت قرار می گیرد که با کلیک بر روی این لینک می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

بعد از دانلود دفترچه برای ثبت نام می توانید بر روی ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی کلیک کنید و ثبت نام اینترنتی خود را تکمیل نمایید.

در مرحله بعد باید منتظر باشید نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای شما اعلام گردد که به شما گفته می شود در کدام یک از انتخاب های خود قبول شده اید. بعد از اینکه مشخص شد در کدام رشته قبول شده اید می توانید نسبت به ثبت نام حضوری در دانشگاه پیام نور اقدام نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96-97

ثبت نام بدون آزمون حضوری دانشگاه پیام نور 96-97

بعد از مشخص شدن رشته قبولی با در دست داشتن پرینت اینترنتی و کپی کارت ملی و شناسنامه و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به دانشگاه مربوطه مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی و هر سوال دیگری درباره دانشگاه پیام نور می توانید با مشاوران گروه آموزشی سفید در ارتباط باشید. برای تماس با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تلگرام دانشگاه پیام نور

در صورتی در حال تحقیق درباره ثبت نام بدون آزمون هستید مطالب ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می تواند برای شما مفید باشد.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96-97

منابع:ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96-97

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.