X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
1396/05/03

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از حساس ترین و پر استرس ترین مراحل تحصیلی یک دانش آموز می باشد که می تواند نقش بسیار مهمی را در مسیر زندگی یک داوطلب ایفا کند. بسیاری از افرادی که در زمینه کنکور فعالیت دارند بر این عقیده اند که حساسیت و نقش تعیین کنندگی انتخاب رشته کنکور سراسری از خود آزمون کنکور بیشتر می باشد و حتما باید با شناخت و اطلاعات کامل داوطلبان انتخاب رشته را انجام داده و دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 را بطور کامل مطالعه نمایند.

سایت دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد. داوطلبان برای دانلود دفترچه باید ایتدا وارد سایت www.sanjesh.org شده و پس از ورود به این سایت در سمت راست چندین منوی رنگی دیده می شود که داوطلبان باید روی منوی قرمز رنگ که اسم سراسری دارد کلیک نمایند. بعد از ورود به این صفحه ابتدای صفحه دو لینک وجود دارد که یکی انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 و دیگری دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 می باشد.

بعد از کلیک بر روی دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه بخش های مختلف صفحه از هم جدا شده اند. در این صفحه دفترچه پنج گروه اصلی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان بصورت جداگانه قرار داده شده است. دفترچه توضیحات و پیوست ها نیز که برای همه گروه ها یکسان می باشد نیز برای دانلود قرار داده شده است.

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

برای راحتی شما داوطلبان عزیز لینک دانلود دفترچه در این بخش قرار داده می شود تا با کلیک بر روی این لینک ها براحتی دفترچه را دانلود کنید

دفترچه انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته انسانی کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته زبان کنکور سراسری 96-97

دفترچه انتخاب رشته هنر کنکور سراسری 96-97

کانال تلگرام گروه آموزشی سفید

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

داوطلبان عزیز در صورت نیاز به مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 می توانید با مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید با سابقه چندین ساله در زمینه انتخاب رشته حضوری و تلفنی در ارتباط باشید. برای ارتباط با مشاوران مجرب مرکز از طریق تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید:

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97 ، دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 ، تکمیل ظرفیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97 ، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96-97 می تواند برای شما مفید باشد.

برای ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه ها می توانید از مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون رشته های پیراپزشکی استفاده کنید.

منابع:دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96-97

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.