X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
1396/05/03

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97

دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاهی در کشور می باشد که پذیرش دانشجو در این دانشگاه فقط بصورت بدون آزمون می باشد و هیچ گونه آزمونی برای پذیرش ندارد. ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در سال دوبار صورت می گیرد که این دوبار برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه صورت می پذیرد. در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی معیار پذیرش معدل کل دیپلم می باشد و در ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مبنای پذیرش معدل مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام بدون آزمون در این دانشگاه باید دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97 را دانلود نمایید.

دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97 را چگونه دانلود کنیم؟

برای دریافت دفترچه بدون آزمون علمی کاربری باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org شوید. با ورود به این سایت چندین منو رنگی در سمت راست خود می بینید که باید روی گزینه سبز رنگ یعنی جامع علمی کاربردی کلیک کنید با ورود به صفحه لینک ثبت نام و دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97 را می توانید مشاهده کنید. دفترچه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با عنوان دفترچه پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سایت قرار می گیرد و دفترچه دوره کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با نام دفترچه پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای(ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی  در سایت قرار می گیرد.

لینک دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97

برای راحتی شما عزیزان لینک دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی در زیر قرار داده می شود تا به راحتی بتوانید دفترچه را دانلود کنید:

دفترچه ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

تلگرام دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان عزیز بدلیل پیچیده بودن شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نسبت به بقیه دانشگاه ها در صورتی که نیاز به راهنمایی داشته باشند می توانند به از مقاله ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی کمک بگیرند در این مقاله کلیه مراحل ثبت نام بدون آزمون بطور کامل بیان شده است.

در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی داشته باشید یا هر سوال دیگری درباره دانشگاه علمی کاربردی در زمینه ثبت نام و انتخاب رشته و .. داشته باشید می توانید از مشاوران مرکز گروه آموزشی سفید کمک بگیرید. برای ارتباط با مشاوران مرکز با تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

برای ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه ها می توانید از مطالب ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون رشته های پیراپزشکی استفاده کنید.

منابع:دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96-97

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.